Výlety na koních

Pošlete žádost o výlet
Jméno
E-mail *
Telefonní číslo
Termin od
Termin do
Počet osob
Zpráva

Kdy?

V období od května do listopadu pořádáme pro skupiny 2 - 5 cestujících, jednodenní i vícedenní výlety.

Kde?

Nemáme v místeě přesné trasy, protože organizujeme každý výlet zvlášť, podle délky trasy a schopností a nároků účastníků.

Západní a jižní konec Polska oplývá mnoha stále divokými a málo známými oblastmi. Většina lidí tím míní Beskydy nebo Karpaty. Během putování v Jizerskich horách nebo v Janovických horách se často stane, že nepotkáte žádného turistu po celý den. Nejběžnějším cílem naší cesty zahrnují hory: Jizerské hory, Kačavské hory, Janovické Rudohoří a Krkonoše.

V naší oblasti se nachází mnoho kilometrů nezpevněných silnic a lesní produkty, které jsou ideální pro jezdeckou turistiku. Trasy výletů, které plánujeme, se snažíme naplánovat tak, aby při příležitosti navštívit a seznámit hosty s historií mnoho zajímavých a zapomenutých částí našeho regionu. jízda na koni Často během dlouhých jízd na trase překonáváme přírodní překážky, které ani my neočekáváme, a tak můžeme objevovat více a více nových míst. Občas jsme narazili na pohodlné ubytování, ale nemůžeme nikam, kde se stráví noc ve stanu u ohně, s koněm pasoucím se kolem vás. Tak pojďme jezdit na koni a zažít jedinečné dobrodružství, vidět mnoho zajímavých míst, a to alespoň na nějaký čas k návratu k přírodě.

Abyste si mohli udělat představu o tom, jak vypadají naše výlety, podívejte se prosím do naší kroniky výletů. Taktéž doporučujeme přečíst si podrobnější popis výletu ze srpna 2011 v Jizerských horách. Byla to naše první návštěva českých sousedů na koních. Taktéž naše cesta obsahuje podrobný popis s GPS.

Výlety jsou prováděny kvalifikovaným jezdeckých horským průvodcem cestovníh ruchu.

výlety na koních Polsko

Kolik výlet stojí?

  • 170 PLN (ca. 40 EUR)/osoba/den
  • ? PLN - za stravu a ubytování (cena závisí na nárocích našich zájemců)

Jízda na koni, koňské projížďky

Po celý rok pořádáme koňské výlety, kdy je možné se vrátit zpět na naši farmu.

Ceník jízdy na koni:

  • první hodina 50 PLN (ca. 12 EUR)
  • každá další hodina 35 PLN (ca. 8 EUR)
  • celý den: 150 PLN (ca. 38 EUR)