wypożyczalnia rowerów elektrycznych Góry Izerskie

Rowery elektryczne

Jeżeli lubisz jeździć na rowerze, ale nie dajesz rady na ostrych i długich podjazdach, często prowadząc rower pod górę - rower elektryczny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Okolice Doliny Bobru, Rudaw Janowickich, Gór Izerskich oraz Karkonoszy są piękne krajobrazowo i bogate w liczne atrakcje turystyczne. Mocno zróżnicowane ukształtowanie terenu wymaga jednak bardzo dobrej kondycji fizycznej i sprawia, że wiele z tych pięknych miejsc jest dostępnych jedynie dla kolarzy trenujących wyczynowo.

Rower elektryczny, nazywany często hybrydowym napędzany jest siłą mięśni połączoną ze wspomaganiem silnika elektrycznego. Dzięki możliwości ustawienia poziomu wspomagania, możemy dopasować moc silnika do własnej kondycji, tak aby jazda na rowerze nie była zbyt męcząca, a z drugiej strony była dla nas przyjemną aktywnością fizyczną.

Rowery elektryczne Sudety-Trail

Wycieczki rowerowe z całą rodziną

Oprócz rowerów elektrycznych mamy w ofercie pełne wyposażenie do przewozu dzieci w każdym wieku.
Dla najmłodszych oprócz fotelików Hamax, posiadamy na dłuższe wyprawy przyczepki Qeridoo Kidgoo2 i Nordic Cab.
Dla dzieci, które zacynają już samodzielną jazdę, mamy hol weeho oraz dwa hole FollowMe z lekkimi rowerkami na kołach 20 cali (Frog i Cube). Dzięki holowi FollowMe możemy zabrać dzieci samodielnie jeżdżące na długą wycieczkę. Na łatwiejszych i bezpiecznych odcinkach możemy dzieci odpiąć i pozwolić im jechać samodzielnie. Gdy już jednak opadną z sił, lub gdy musimy przejechać kawałek mniej bepieczną drogą, możemy dzieci przypiąć do naszych rowerów.
Dla dzieci o wzroście min. 125 cm posiadamy dedykowany rower elektryczny dla dzieci Cube Acid Hybrid Youth
Ponieważ sami dużo jeździmy po okolicy z dziećmi, chętnie pomożemy w wyborze trasy, tak, aby trasa była bezpieczna i ciekawa również dla najmłodszych.

Zapraszamy na wycieczki z dziećmi na rowerach elektrycznych !