wypożyczalnia rowerów elektrycznych Góry Izerskie

Rowery elektryczne

Jeżeli lubisz jeździć na rowerze, ale nie dajesz rady na ostrych i długich podjazdach, często prowadząc rower pod górę - rower elektryczny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Okolice Doliny Bobru, Rudaw Janowickich, Gór Izerskich oraz Karkonoszy są piękne krajobrazowo i bogate w liczne atrakcje turystyczne. Mocno zróżnicowane ukształtowanie terenu wymaga jednak bardzo dobrej kondycji fizycznej i sprawia, że wiele z tych pięknych miejsc jest dostępnych jedynie dla kolarzy trenujących wyczynowo.

Rower elektryczny, nazywany często hybrydowym napędzany jest siłą mięśni połączoną ze wspomaganiem silnika elektrycznego. Dzięki możliwości ustawienia poziomu wspomagania, możemy dopasować moc silnika do własnej kondycji, tak aby jazda na rowerze nie była zbyt męcząca, a z drugiej strony była dla nas przyjemną aktywnością fizyczną.

Rowery elektryczne Sudety-Trail

Wycieczki i rajdy rowerowe

Ponieważ sami dużo jeździmy po okolicy, chętnie pomożemy w wyborze trasy, tak, abyście mogli Państwo przy okazji zobaczyć ciekawe miejsca i atrakcje.
Pomożemy też w doborze sprzętu oraz wypożyczymy potrzebne akcesoria (mapy, sakwy, gps).
Oprócz wypożyczania rowerów elektrycznych, organizujemy również rajdy rowerowe oraz rajdy konno-rowerowe z przewodnikiem.

Zapraszamy na rowery elektryczne !